ЗДО №5, ”Дзвіночок”, Жашків
Жашківський район, Черкаська область

Все про COVID-19

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 2 квітня 2020 р. № 255
ЗМІНИ,   що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
від 11 березня 2020 р. № 211

“Про запобігання поширенню на території України
гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої
коронавірусом SARS-CoV-2 http://dytsadok.org.ua/upload/users_files/d502b10edd6b06271fc16f3776ca9cab.pdf

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, яка склалась в Україні, з метою запобігання поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19) всім учасникам освітнього процесу необхідно дотримуватися протиепідеміологічних вимог, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України, рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти.

Пропонуємо ознайомитися з:

 • Постановою головного державного санітарного лікаря України від 21.-5.2020 року № 25;
 • Листом міністерства освіти і науки України від 22.05.2020 року № 1/9-269.
 • Рекомендаціями МОН.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

    Для відвідування дітьми дошкільного закладу на період адаптивного карантину, спричиненого корона вірусом COVID-19, з метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя та збереження здоровя дітей та персоналу Вам необхідно дотримуватись наступного алгоритму

 1. Прийом дітей здійснюється з 7.30 до 8.30 ранку, відповідно до регламенту прийому. В інші години прийом дітей проводитись не буде. Прийом дітей здійснюється тільки через 2 центральних входи. (ВХІД №1 і ВХІД №2).
 2. Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску так, щоб були покриті ніс і рот. Очікування на території повинно бути обмежено.
 3. Температурний скринінг дітей проводять на території закладу за межами будівлі (за несприятливих погодних умов – на вході до приміщення). Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37.2 або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до відвідування.
 4. Ранкове прийняття дітей до закладу та вибуття проводиться на визначеній території за межами його будівлі. Батьки доводять дитину до вихователя і виходять з території дошкільного закладу, дотримуючись соціальної дистанції 1,5 м. між іншими особами.
 5. Під час несприятливих погодних умов  Вам необхідно:
 • в ранковий час після проведення температурного скринінгу на вході до закладу довести дитину до окремого входу групи за визначеним маршрутом, дотримуючись дистанції, та передати дитину вихователю.
 1. Просимо Вас надавати правдиву інформацію про стан здоров’я своєї дитини, а за необхідності – інших членів родини.
 2. Забороняється заходити в приміщення закладу. 
 3. Доступ сторонніх осіб у заклад освіти категорично забороняється.

Просимо дотримуватись тимчасових обмежень!

БЕРЕЖІМО СЕБЕ, ДІТЕЙ ТА ТУРБУЙМОСЯ ПРО ЗДОРОВ’ Я ОТОЧУЮЧИХ!

 

 

Логін: *

Пароль: *