ЗДО №5, ”Дзвіночок”, Жашків
Жашківський район, Черкаська область

Інформація про матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Матеріально-технічне забезпечення

Засновником закладу дошкільної освіти є Жашківська міська рада Черкаської області. Нова типова споруда ЗДО «Дзвіночок» №5 здана в експлуатацію в 1977 році. 

Проектна потужність закладу дошкільної освіти складає 136 місць Заклад має два корпуси та розрахований на 12 груп. 

Половина приміщення здано в аренду, а інша половина функціонує на 6 груп.

Територія закладу дошкільної освти та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання.  Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано естетично оформлені квітники,  висаджено дерева і кущі. На території закладу є два літніх дерев’яних павільйони.

В ЗДО є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є водонагрівачі, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Обладнаний методичний кабінет, облаштовано місце для роботи практичного психолога, вчителя-логопеда, керівника музичного .

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, магнітофон, дитячі музичні інструменти.  Обладнано спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені  обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням. Зроблена витяжка, яка відповідає всім нормам санітарного регламенту.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. 

На спортивному майданчику знаходяться:  окремо яма з піском для стрибків, колода, колеса, фізкультурне обладнання для виконання основних рухів.

Будівля закладу дошкільної освіти знаходиться у належному стані і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Має централізоване водопостачання. Система опалення: автономна котельня.

ЗДО оснащено сучасними технічними засобами:

  • Ноутбук - 2 шт
  • Принтер - 1 шт.
  • Музичний центр - 1 шт.
  • Проектор - 1 шт.

ДНЗ підключено до мережі Інтернет, що дозволяє мати доступ до будь-якої інформації.

Адміністрація ЗДО проводить велику роботу по раціональному витрачанню бюджетних та позабюджетних коштів.

Впровадження Програми розвитку вимагає:

  • розробки та реалізації педагогічних проектів;
  • вдосконалення матеріально-технічного оснащення відповідно до сучасних вимог;
  • забезпечення доступу до нових інформаційних технологій та вміння працювати з ними;
  • використання інформаційних комунікативних технологій в роботі з батьками, діти яких не відвідують дошкільні заклади.

 

Логін: *

Пароль: *