ЗДО №5, ”Дзвіночок”, Жашків
Жашківський район, Черкаська область

Випуск старших дошкільнят

30 травня 2019 року у нашому "Дзвіночку" відбулося незабутнє свято – випуск дошкільнят, які вже восени цього року стануть школярами!

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. 

25  дітей зі своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати, залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій та море позитивних емоцій. 

На свято також завітали молодші малята із словами привітань. Свою вдячність директору Мазур Тетяні Олександрівні, вихователям та помічнику вихователя Стецюк Світлані Миколаївні, Куць Наталії Василівні та Лукашук Наталії Святославівні висловили батьки. Вихователі підготували музичний номер для своїх дошкільнят, батьків та колег пісню. За традицією батьки зробили коридор із вишитих рушників та приготували для дітей кульки із дитячими бажаннями, які обов’язково збудуться. 

                    

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *