ЗДО №5, ”Дзвіночок”, Жашків
Жашківський район, Черкаська область

Молодша група "Сонечко"

Вихователі групи: Іванова Світлана Павлівна, Нікіфорова Ірина Валеріївна та Павлюк Яна Миколаївна. Помічник вихователя: Мазур Любов Володимирівна.

День Незалежності України провели у групі "Сонечко" напередодні. Малята розповідали і слухали вірші та пісні про Україну, згадували про видатних українців, про природу та визначні місця. А як підсумок, вирішили подарувати свої маленькі сердечка неньці Україні, приклеївши, підготовлені виховатилем Івановою Світланою Павлівною, різнокольорові сердечка на картинку із схематичним зображенням території Батьківщини.

  

З 27 липня по 31 липня пройшов "Тиждень Безпеки", під час якого діти здобули та закріпили знання по правилах поводження із вогнем, небезпечними предметами, отруйними та лікарськими рослинами тощо.

Заходи групи "Сонечко"

Понеділок. "Небезпечні предмети"

Бесіда " Для чого потрібні голки і булавки."

Вівторок. "Вогонь в житті людини"

Бесіда" Вогонь друг чи ворог" 

Перегляд мультфільмів .

Середа. "День здоров’я"

Бесіда "Що таке здоров’я?"

Сюжетно рольова гра "Аптека"

Четвер. "День довкілля"

Бесіда "Що таке лікарські рослини?"

Зустріч з Бджілкою . Корисні та небезпечні комахи.

П'ятниця. "Гігієна - запорука чистоти"

Розповідь медсестри про ліки .

Бесіда медсестри з дітьми по Короновірус і про засоби захисту.

    

Змалечку Світлана Павлівна привчає своїх малят до трудової діяльності. А коли, посіяні дитячими руками чорнобривці починають сходити, то малята відчувають себе справжніми господарями "На підвіконні".

 

Заплановані та проведені Шевченківські дні в групі збагатили дитячий світ новими віршами, гарними ілюстраціями та закріпленням знань по народознавству.

         

Логін: *

Пароль: *