ЗДО №5, ”Дзвіночок”, Жашків
Жашківський район, Черкаська область

Електронна реєстрація у закладі "Дзвіночок"

Електронна система реєстрації дітей на влаштування в заклад дошкільної освіти

 ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Прийом дітей здійснюється за допомогою Електронної системи реєстрації до закладів дошкільної освіти Черкаської області.

Інструкція по електронній реєстрації до ЗДО:  https://reg.isuo.org/preschools/view/id/47172

     Для подачі заяви Вам необхідно зайти на сайт «Електронна система реєстрації до закладів дошкільної освіти Черкаської області», далі «Електронна система реєстрації до ЗДО» за посиланням :  https://ck.isuo.org/preschools/view/id/47172

Сайт нашого дошкільного закладу: http://dytsadok.org.ua/dytyachyj-sadok/34420488/elektronna-reestraciya-14-23-30-28-07-2020/ та ознайомитися з правилами реєстрації заявки.

         У переліку графи «Оберіть ДНЗ» виберіть м. Жашків та оберіть заклад дошкільної освіти в який Ви хочете зареєструвати свою дитину.  Через інтернет-ресурс на офіційній сторінці ЗДО можна ознайомитися з роботою закладу, спеціалізацією та його колективом, проглянути фотографії, історію і основні досягнення.

         Обов’язковою умовою зарахування дитини в заклад дошкільної освіти в електронному вигляді є заповнення одним з батьків реєстраційної форми. До неї вносяться особисті дані: прізвище, ім’я, та по батькові дитини, дата народження, серія і номер свідоцтва про народження, дані про батьків, телефон і електронна адреса для зв’язку (але ці дані не доступні останнім відвідувачам сайту). При успішній реєстрації заявки встановлюється статус «На розгляданні».

          Після обробки електронної заявки змінюється статус і в разі появи статусу «В черзі» можна побачити номер в черзі у вибране ЗДО.

Як тільки в закладі звільнилося місце в групі потрібного віку (або ж є вільним на даний час) – батьків повідомляють в електронному і телефонному режимі про можливість зарахування дитини.

          Реєструватися можна лише один раз в один дошкільний заклад.

Якщо ж черга у вибраний садок велика, можна звернутися до працівника відділу освіти, відповідального за роботу в Електронній системі реєстрації до закладів дошкільної освіти міста, який може запропонувати батькам місце в іншому закладі, в якому є вільні місця, в цьому ж районі.

          Якщо в сім’ї змінюються обставини і є необхідність оформитися в інший садок, в електронному реєстрі буде така можливість. Але разом з цим неможливо стати в чергу відразу в декілька садків.

          Якщо у Вас немає можливості самостійно зареєструвати дитину чи виникли питання Ви можете звернутися до адміністрації  закладу до якого хочете зареєструвати дитину, де Вам обов’язково нададуть допомогу.

Логін: *

Пароль: *