ЗДО №5, ”Дзвіночок”, Жашків
Жашківський район, Черкаська область

Інформація про заклад

НАШ ДИТСАДОЧОК

Вітаємо Вас на сайті дошкільного навчального закладу №5 «Дзвіночок» м. Жашків, де панує щирість і любов до дітей, високий професіоналізм і гармонія. Тут дітям тепло і затишно. Тут можна усе! Дружити, мріяти, міркувати, малювати, сміятися, любити, гратися, творити, радіти, жартувати, сумувати, фантазувати, помилятися...Справді, можна усе, але за важливих умов: поважати інших так, як поважаєш себе. Допомагати один одному, радіти успіхам інших, бути добрим, уміти співчувати.Наш колектив вважає, що діти - це паростки життя, і ми плекаємо їх з любов'ю. 

Наш дитячий садок - це милі, добрі, розумні, веселі, галасливі, чудові діти. Все що ми робимо в нашому дитячому садку - ми робимо заради них, заради того, щоб вони росли і розвивалися. 

Наш дитячий садок - це співробітники. Найпрацьовитіші, творчі, все вміючі, вболіваючі за справу душею, люблячі дітей люди.

Наш дитячий садок - це унікальна система, яка забезпечує догляд, нагляд, харчування, виховання та оздоровлення. Жодна система не виконує стільки функцій одночасно.   

Шановні відвідувачі!

Ми раді щоденному віртуальному спілкуванню з Вами. Наш сайт, в першу чергу, адресований тим, хто зацікавлений у гармонійному і всебічному розвитку своєї дитини, хто готовий поділитися досвідом, розповісти про труднощі виховання і навчання дошкільника, хто бажає співпрацювати з кваліфікованими фахівцями.

На нашому сайті Ви можете дізнатися:

  • про життя дітей у групах;

  • останні новини дитячого садку.

Знайти: 

  • інформацію про дитячий садок і реалізованих педагогічним колективом програмах виховання і навчання дітей дошкільного віку;

  • поради фахівців дитячого саду;

  • відвідати фотогалерею; 

  • поставити питання з виховання та навчання дітей, роботи закладу анонімно нашим спеціалістам, залишити відгук про наш садок, висловити пропозиції щодо покращення роботи закладу на сторінках сайту та в гостьовій книзі.

Логін: *

Пароль: *