Ментальне здоров'я - дбаємо про себе
В рамках оголошеного Дитячим фондом ООН #UNICEFUkraine за підтримки Міністерство освіти і науки України конкурсу для вихователів, про підтримку ментального здоров'я дітей, вихователі та діти групи №4 та №5, закладу "Дзвіночок" також долучилися до проекту "Гратися і не боятися".
Тривале перебування в укриттях, сирени, тривоги можу сприяти виникненню стресу в малечі. Щоб швидко повернути дитині стан спокою, важливо дати їй відчуття кордонів тіла, можливість зняти напруження м'язів, врегулювати дихання, скерувати активність дитини.
РУХАНКА "Я І ТИ" налаштовує на позитивні емоції
Піклуємося про ментальне здоров'я дітей та плекаємо їх стійкість, бо це не тільки збереження їх здоров'я, а й внесок у майбутнє держави.
Вихователь Бедрій Т. В., Довга С. В., діти старшої групи "Бджілка"
Вихователь Бабченко С. П., діти середньої групи "Сонечко"
РУХАНКА "УКРАЇНА НЕПЕРЕМОЖНА!"
(Музичний керівник - Лесик Т. М.; вихователь - Довга С. В., діти старшої групи "Бджілка")
ГІМНАСТИКА ПРОБУДЖЕННЯ "ДИНОЗАВРИКИ"
(Вихователь Бабченко С. П., діти середньої групи "Сонечко")
Гра продовжує бути важливою діяльністю дошкільників. Це вагомий інструмент для підтримки ментального здоров'я дітей. А коли вона пов'язана з фізичною активністю малят - то це справжнє чудо, бо дитина переживає пік радості, що є важливим чинником у психічному здоров'ї дошкільників. Малята середньої групи #2" Сонечко" роблять це так після сну: